Відомі швидкості двох лижників:першого -15км/год другого 11км/год Через скільки годин вони

зустрінуться якщо вирушать назустріч один одному з двох населених пунктів відстань між якими 104 км ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Гильманова Алия.

Они встретятса через 4 часа (11•4)+(15•4)=44+60=104

Вони зустрінуться через 4 години (11•4)+(15•4)=44+60=104