Теңдеудің түбірлерінің көбейтіндісін тап: |x + 1| = 3.​


Ответы на вопрос

Отвечает Сокольчик Дима.

||||||||||||||||||||||||||||||||||


Отвечает Смирнова Елизавета.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

|x + 1| = 3

x+1=3

x=2

x+1= -3

x = -4

2 * (-4) = -8