сердній зріст 5 дівчаток -1,37. обчисли зріст найвищої з них якщо середній зріст решти дівчаток

дорівнює 1,35​

Ответы на вопрос

Отвечает Гаврилов Паша.

Ответ:

1,37 середній зріст 5 дівчат отже сума їх ростів це 1,37*5=6,85

1,35 це середній зріст 4 діват отже сума їх ростів це 1,35*4=5,4

Отже зріст п'ятої дівчинки 6,85-5,4=1,45

Відповідь:1,45

Пошаговое объяснение: