Середній зріст 10 баскетболістів дорівнює 200 см. а середній зріст 6 з них становить 190 см. чому

дорівнює середній зріст 4 баскетболістів?

Ответы на вопрос

Отвечает Тесаков Марат.

1) Общий рост 10-ти баскетболистов = 200 * 10 = 2000 см.

2) Общий рост 6-ти баскетболистов = 190 * 6 = 1140см.

3) Общий рост 4-х баскетболистов = 2000 - 1140 = 860 см.

4) Средний рост 4-х баскетболистов = 860 / 4  =  215 см.