б) Середній зріст семи спортсменов - 1,8 м. Зріст найнижчого з них-1.65 м. Який середній зріст

решти (шести) спортсменів?​

Ответы на вопрос

Отвечает Саугабай Ансар.

Ответ:

1,825

Пошаговое объяснение:

1)1,8×7=12,6-сума зросту 7 спортсменів,

2)12,6-1,65=10,95-сума зросту 6 спортсменів,

3)10,95÷6=1,825-середній зріст.