Середній зріст п'ятьох однокласників 1,42 м. Зріст найнижчого 1,34 м. Який середній зріст решти

(чотирьох) однокласників?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кальник Роман.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 1,42 * 5 = 7,1 (м) - сумма роста 5 человек

2) 7,1 - 1,34 = 5,76 (м) - сумма роста 4 человек

3) 5,76 : 4 = 1,44 (м) - средний рост четырёх

Отвечает Соловей Роман.

Ответ:

середній зріст інших чотирьох однокласників 1,44 м

Пошаговое объяснение: