Складіть кородкий запис до задачі(не короткий розвязок виразом) За 10 год роботи двигуна

витратили 90 л пального : 54 л до перерви, а решту --- після перерви. Скільки годин двигун працював до перерви і скільки --- після неї, якщо витрата пального за 1 год була однакова?

Ответы на вопрос

Отвечает Михайловська Таня.

Ответ:

1) 90:10=9 (л)-витратив двигун за 1 годину2) 90-54=36(л)- витратив двигун після перерви3) 54:9=6(г)- працював двигун до перерви4) 36:9=4(г)- працював двигун після перви

Пошаговое объяснение: