Кут А трикутника ASP на 28° від кута P і на 82° менший від кута S знайдіть кути трикутника ASP


Ответы на вопрос

Отвечает Шучалин Артем.

Объяснение:

Нехай ∠А=х°, тоді ∠Р=х-28°,  ∠S=х+82°

х+х-28+х+82=180

3х=126;  х=42

∠А=42°, тоді ∠Р=42-28=14°,  ∠S=42+82=124°