За 10 год роботи двигуна витратили 90 л пального, 54 л до перерви, а решту після перерви.Скільки

год двигун працював до перерви і скільки після перерви,якщо витрата пального за 1 год була однакова?

Ответы на вопрос

Отвечает Гогулинская Владислава.
1) 90:10=9 (л)-витратив двигун за 1 годину2) 90-54=36(л)- витратив двигун після перерви3) 54:9=6(г)- працював двигун до перерви 4) 36:9=4(г)- працював двигун після перви