За 10год роботи двигуна витратили 90л пального,54л до перерви,а решту писля перерви.Скильки

годинпрацювавдо перерви и скильки писля перерви,якщо витрата пальногоза годину була однакова?

Ответы на вопрос

Отвечает Арыкпанов Алимжан.
1) 90:10=9 (л)-витратив двигун за 1 годину
2) 90-54=36(л)- витратив двигун після перерви
3) 54:9=6(г)- працював двигун до перерви
4) 36:9=4(г)- працював двигун після перерви