У=корень из х+1 Для наведених у таблиці значень x і y у заданоі функціі визначте відповідні ім

значення y і x х y 0 - - 0 3 -

Ответы на вопрос

Отвечает Першутов Даниил.

1) y = 1;

2) x = -1 (0=\sqrt{x+1}, 0 = x+1; x=-1 )

3) x = \sqrt{4}=2