За робочий день у 4 вантажні машини треба заправити 168 л пального, а в 3 комбайни – 252 л

пального. У скільки разів менше необхідно пального для однієї вантажної машини, ніж для одного такого комбайна?

Ответы на вопрос

Отвечает Кравченко Анастасія.

Ответ:

у 2 рази менше ніж у комбайн

Пошаговое объяснение:

168/4=42

252/3=84

84/42=2