На трьох полицях 35 книжок. На другій полиці на 2 кн. більже, ніж на першій полиці. А на третій

полиці на 3кн. більше, нім на першій полиці. Скільки книжок на кожній полиці?

Ответы на вопрос

Отвечает Афлятунов Рамиль.

Ответ:

45 но это не точно

Пошаговое объяснение:

Отвечает Смирнова Елена.

Відповідь:10; 12; 13

Покрокове пояснення:

Нехай на першій полиці х книжок, тоді на другій - (х +2) книжок, а на третій - (х+3) книжок. На трьох полицях разом:

х + х +2 + х +3 = 35

3х = 35 - 2 -3

3х = 30

х = 30:3

х = 10 кн.на першій полиці

х +2 = 10+2=12 кн. На другій

х +3 = 10 + 3 = 13 кн.на третій