Периметр прямокутника 120 см , одна з його сторін 44 см.Знайдіть площу прямокутника​


Ответы на вопрос

Отвечает Цар Надія.

Ответ:704 вроде

Пошаговое объяснение:

44•2= 88(две стороны прямоугольника)

120-88=32(другие стороны)

32:2= 16(одна сторона)

44- одна сторона

16- другая сторона

44•16=704

Отвечает Temirbekova Jyldyz.

44×2=88

120-88=32

32/2=16

16×44=704см^2