Периметр трикутника дорівнює 48см, а його сторони відносяться як 7:9:8. Знайдіть сторони

трикутника. Помогите

Ответы на вопрос

Отвечает Хачкинаян Михаил.

Ответ:

Сторони трикутника — 14 см, 18см і 16см

Пошаговое объяснение:

7х+9х+8х=48

24х=48

х=48÷24=2

Тоді 7х=7×2=14см, 9х=9×2=18см, 8х=8×2=16см.

Перевіряємо — 14+18+16=32+16=48см.

Отвечает Рагозина Ксения.

Ответ:

............................................