у 5-А класі навчається 30 учнів, 20% з яких – відмінники, а в 5-Б навчається 28 учнів, 25% з яких –

відмінники. У якому з класів більше відмінників і на скільки учнів?​

Ответы на вопрос

Отвечает Kurbanov Valentin.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 30 учнів - 100%,  1% = 30/100=0,3 учнів - у 1%

2)0,3*20=6 відмінників у 5А

3) 28 учнів - 100%, 1% = 28/100=0,28

4) 0.28*25=7 відмінників у 5Б

5) 7-6=1 відмінник більше у 5Б