У школі 5 шостих класів. У 6-А класі навчаються 34 учні, у 6-Б — 28 учнів, у 6-В 28 учнів, у 6- Г

27 учнів, у 6-Д 28 учнів. 20 % усіх учнів шости класів — відмінники. Скільки загалом відмінників і відмінниць серед п’ятикласників?

Ответы на вопрос

Отвечает Менько Алла.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

34 + 28 + 28 + 27 + 28 = 145 учнів всього в шостих класах

Складемо пропорцію:

145 учнів - 100%

х учнів     - 20%

х = 145 * 20% : 100% = 29 учнів загалом відмінників і відмінниць серед п’ятикласників