У 5-А класі навчається 34 учні, у 5-Б 36 учнів. 10% усіх учнів п'ятих класів-відмінники. Скільки

відмінників серед п'ятикласників?

Ответы на вопрос

Отвечает Крылова Настя.

Відповідь: 7 учнів відмінники.

Покрокове пояснення:

5-А клас - 34 учні.

5-Б клас - 36 учні.

Усіх відмінників - ? учнів, 10 %

Розв'язання:

1) 34+36=70 (уч.) - у 5-А і 5-Б разом.

2)70:100*10=0,7*10=7 (уч.)