ДОПОМОЖІТЬ ТІЛЬКИ 4),5) ЗАВДАННЯМ У конкурсі «Кенгуру» взяли участь учні 5-х класів. Із них

червоний диплом одержали 10 % учнів, синій — 60 %, а зелений — решта учасників. 1) Скільки учнів одержали червоний диплом, якщо в конкурсі загалом брали участь 40 учнів 5-х класів?А. 2 уч. Б. 3 уч. В. 4 уч. Г. 6 уч. 2) Скільки учнів одержали зелений диплом?А. 8 уч. Б. 10 уч. В. 12 уч. Г. 9 уч. 3) Яких дипломів учні одержали більше: синіх чи зелених — і на скільки дипломів більше? 4) Скільки синіх дипломів одержали учні 5-А класу, якщо відомо, що це число становить 25 % від усіх синіх дипломів, одержаних учнями 5-х класів?5) Скільки червоних дипломів одержали учні 5-Б класу, якщо відомо, що це число становить 25 % від усіх червоних дипломів, одержаних учнями 5-х класів?Допоможіть будь ласочька,треба тільки 4),5) Завдання Допоможіть

Ответы на вопрос

Отвечает Осипов Костя.

4. 25:100=0.25

0,25×24=6

Відповідь: 6 учнів

5. 12-7=5

5/0.25=20

20×0,25=5

Відповідь: 5 учнів