Завдання 169. У конкурсі «Кенгуру» взяли участь учні 5-х класів. Із них червоний диплом одержали

10% учнів, синій - 60 %, а зелений решта учасників. кення Doy Llowmek 0 1) Скільки учнiв одержали червоний диплом, якщо в конкурсі загалом брали участь 40 учнів 5-х класів? А.ауч. Б. 3 уч. B. 4 уч. Г.буч. 2) Скільки учнів одержали зелений диплом? А. 8 уч. Б. 10 УЧ. В. 12 Уч. г.9 ул. 3) Яких дипломів учні одержали більше: синiх чи зелених пломів бальше? 1 на скільки ди- 4) Скільки синіх диплом в одержали учні 5-А класу, якщо відомо, що це число становить 25 % від усіх синіх дипломів, одержаних учнями 5-х класів? 5) Скільки червоних дипломів одержали учн 5-Б класу, якщо відомо, що це чис- до становить 25 від усіх червоних дипломів, одержаних учнями 5-х класів?​

Ответы на вопрос

Отвечает Гурский Никита.

Відповідь:Скільки учнів одержали червоний диплом, якщо в конкурсі загалом брали участь 40 учнів 5-х класів?

Щоб знайти кількість учнів, які отримали червоний диплом, ми використовуємо 10% від загальної кількості учнів:

10% з 40 = 0.1 * 40 = 4

Відповідь: Б. 4 учні.

Скільки учнів одержали зелений диплом?

Зелений диплом отримали решта учасників після вирахування учнів з червоним і синім дипломами. Таким чином:

Загальна кількість учнів - (червоні дипломи + сині дипломи) = Зелені дипломи

40 - (4 + 0.6 * 40) = 40 - (4 + 24) = 40 - 28 = 12

Відповідь: В. 12 учнів.

Яких дипломів учні одержали більше: синіх чи зелених дипломів більше? На скільки?

Ми бачимо, що синіх дипломів було 60% від учасників, тоді як зелених дипломів було лише решта. Отже, синіх дипломів було більше за зелені дипломи.

Відповідь: Синіх дипломів більше за зелені дипломи.

Скільки синіх дипломів одержали учні 5-А класу, якщо відомо, що це число становить 25% від усіх синіх дипломів, одержаних учнями 5-х класів?

Щоб знайти кількість синіх дипломів учнів 5-А класу, ми використовуємо 25% від загальної кількості синіх дипломів:

25% від синіх дипломів = 0.25 * (60% від 40) = 0.25 * 0.6 * 40 = 0.25 * 24 = 6

Відповідь: 6 синіх дипломі

Покрокове пояснення:

Отвечает Петрова Алена.

Ответ:

брат я незнаю Украинский(