У музичному конкурсі брали участь 90 учнів. 1/3 усіх учасників були учнями початкових класів.

Скільки хлопчиків і скільки дівчаток із початкових класів брало участь у конкурсі,якщо їх було порівну?

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Поля.
90:3=30 (уч.)
30×2=60(уч.)
Отв.: 60уч. початкових класів брало участь у конкурсі