Тракторист зорав 5/7 поля,площа якого 140 га.Яка площа зоряної ділянки?​


Ответы на вопрос

Отвечает Дмитриев Тёма.

Пошаговое объяснение:

140га-1 ціла

х га -5/7

х=140*5/7=100га площя зораної ділянки

Отвечает Zabijako Diana.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

140га- 1 ціла

х га  - 5/7

х= 140 * 5/7= 100 га площа зораної ділянки