У першому автомобілі було 2,4т вантажу що на 1,2т більше ніж у другому. У третій автомобіль

навантажили на 2,5т менше, ніж у перший і другий вантажі разом. Скільки всього тонн вантажу навантажили у три автомобілі? Задача

Ответы на вопрос

Отвечает Даминов Марсель.
, Ответ:

Пошаговое объяснение
2,4+1,2=3,6(тонны)2 автомобиль
3,6-2,5=1,1(тонна)3 автомобиль
2,4+3,6+1,1=7,1(тонна)
Ответ:7,1 тонна у 3 автомобиля
Отвечает Вишневская Милана.

Ответ:

4,7т

Пошаговое объяснение:

2-й = 2,4(т першого) - 1,2 = 1,2 (т)

3-й = 2,4(1-й автомоб) + 1,2 (2-й) = 3,6

3,6 - 2,5 = 1,1 (т)

2,4 + 1,2 + 1,1 = 4,7т