Задача Велосипедист проїхав 40 км за 4 год. За скільки годин подолає цю відстань пішохід, якщо

його швидкість становить 2/3 швидкості велосипедиста?

Ответы на вопрос

Отвечает Шевалов Илья.
40:4=10(км/ч) велосипедист
10*2:3=6.(6)(км/ч)пешеход
40:6.6=6(часов) пешеход