1. Розв'яжи задачу. Відстань між двома пристанями 72 км. Камер долає цю відстань за течією рiчки за

6 год. Знайдіть швидкість течiï рiчки, якщо власна швидкiсть камера 10 км/год. Яку відстань подолає камер, рухаючись 5 год проти течії. Відстань між двома пристанями 60 км. Моторни човен долає цю відстань за течією річки за 3 год. Знайдіть швидкість мечiï рiчки, якщо власна швидкість човна 18 км/год. Яку відстань подолає човен, рухаючись 5 год проти течії.​

Ответы на вопрос

Отвечает Будникова Ксения.
1 задача:
1) 10-2=8(км/год) - швидкість камера.
2) 5×8=40(км) - відстань яку подолав камер за 5 годин зі швидкістю проти течії.
В-дь: 40км

2 задача
1) 18-2=16(км/год) - швидкість човна проти течії
2) 5×16=80(км) - відстань яку подолав човен за 5 годин зі швидкістю проти течії
В-дь: 80км