Човен плив 1,2 год за течією річки і 2,3 год проти течії. Який шлях подолав човен за весь час руху,

якщо швидкість течії 1,5 км/год, а власна швидкість човна 19,4 км/год? СРОЧНОООООООО!!!!ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА

Ответы на вопрос

Отвечает Исаевна Нуржамал.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

19,4 + 1,5 = 20,9 км/год швидкість за течією

19,4 - 1,5 = 17,9 км/год швидкість проти течії

20,9 * 1,2 = 25,08 км шлях за течією

17,9 * 2,3 = 41,17 км шлях проти течії

25,08 + 41,17 = 66,25 км шлях подолав човен ща весь час руху