У першому мішку в 3 рази більше борошна ніж у другому після того як з першого мішка взяли 18 кг

борошна а в другій до сипали 4 у другому мішку стало у 2 рази більше борошна ніж у першому скільки кілограмів борошна було в кожному мішку спочатку.

Ответы на вопрос

Отвечает Sabinin Aleks.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Пусть в во втором мешке Х кг

тогда в первом 3 Х кг

стало

Х +4 - второй

3 Х - 18  - первый

2 * (3 х -18) = ( Х+4)

6 х -36 = х+4

5 х = 40

х = 8 - второй мешок

3*8 = 24 - первый мешок

Отвечает Ахметов Тимур.

Ответ:

Пошаговое объяснение:
1 мешок = 3х кг муки
2 мешок = х кг муки

2(3х - 18) = х + 4
6х - 36 = х + 4
6х - х = 4 + 36
5х = 40
х = 40 : 5
х = 8

1 мешок = (3х) = 3 * 8 = 24 кг
2 мешок = (х) = 8 кг