ѕ Потрібно було відремонтувати 140 км дороги. За периній тиждень відремонтували 36% дороги, за

другий — 32, аа третій - рету. Скільки кілометрів дороги відремонтували за третій тиждень?​

Ответы на вопрос

Отвечает Лутфуллин Мансур.

Відповідь:

44,8 км

Покрокове пояснення:

36+32=68% за перші два тижні

100-68=32% за третій тиждень

140*0,32=44,8 км за третій тиждень