Ne4. Периметр прямокутника дорівнюс 47,8см. Знайти довжини сторiн якщо одна з них на 4,7см менша за

другу. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Колодяжный Евгений.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай довжина  прямокутника а = х см, тоді ширина b = (х - 4,7) см

Із формули периметра Р = 2(а + b) маємо:

2( х + х - 4,7) = 47,8

4х - 9,4 = 47,8

4х = 47,8 + 9,4

4х = 57,2

х= 57,2 : 4

х = 14,3 см довжина

14,3 - 4,7 = 9,6 см ширина