4 % від 70: б) 8 % від 2: в) 10% від 90: г) 45% від 10: яка відповідь? даю 100 балів.


Ответы на вопрос

Отвечает Малина Катерина.

70:100x4=2,8

2:100x8=0,16

90:100x10=9

10:100x45=4,5

Отвечает Белоусов Юрий.

Ответ:

а)2,8 б)0,16 в)9 г)4,5

Пошаговое объяснение:

а)70:100=0,7

0,7*4=2,8

б)2:100=0,02

0,02*8=0,16

в)90:100=0,9

0,9*10=9

г)10:100=0,1

0,1*45=4,5

можна кращий відповідь (корону) це не складно будь ласка! :(