Задача. У першому ящику в 5 разів більше яблук, ніж у другому. Якщо з першого ящика взяти 25 кг, а

у другий покласти ще 15 кг, то в обох ящиках яблук стане порівну. Скільки кілограмів яблук було в кожному ящику спочатку? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Зиминова Влада.

Ответ:

1 ящик- 50 кг

. 2 ящик- 10 кг

Пошаговое объяснение:

х кг- 2 ящик

5х- 1 ящик

. 5х-25=х+15

. 5х- х= 15+25

. 4х= 40

. х= 40:4

. х= 10

10*5= 50 кг