Задача. У першому ящику в 5 разів більше яблук, ніж у другому. Якщо з першого ящика взяти 25 кг, а

у другий покласти ще 15 кг, то в обох ящиках яблук стане порівну. Скільки кілограмів яблук було в кожному ящику спочатку? (Розв'яжіть задачу складанням рiвняння. Введіть у відповідь: 1)що позначали через х; 2) рiвняння, яке склали до задачі; 3) відповідь до задачі)​

Ответы на вопрос

Отвечает Баранова Юля.

Нехай у першому ящику біло 5x яблук,

А в другому ящику х яблук

---------------------------------------------------------------------------------------

Тоді складемо рівняння

5x - 25 = x + 15

Тобто при певних діях обидві частини будуть рівними

Зведемо подібні доданки

4x = 40

x = 10 (кг) - було в другому ящику

10 * 5 = 50 (кг) - було в першому ящику

--------------------------------------------------------------------------------------

А й справді, коли ми додамо до 10 п'ятнадцять, буде 25

коли віднімемо від 50 двадцять п'ять буде також 25!

--------------------------------------------------------------------------------------

1) через х ми позначали кількість яблук в другому ящику

2) рівняння до задачі написано вище

3) відповідь: 10; 50

--------------------------------------------------------------------------------------

ВІДМІТЬТЕ ВІДПОВІДЬ ЯК НАЙКРАЩУ!!!!

Отвечает Новиков Вадим.

Пошаговое объяснение:

1 ящик = 5х кг яблок было сначала

2 ящик = х кг яблок было сначала

5х - 25 = х + 15

5х - х = 15 + 25

4х = 40

х = 40 : 4

х = 10

1 ящик = (5х) = 5 * 10 = 50 кг яблок было сначала

2 ящик = (х) = 10 кг яблок было сначала

Проверка:

50 - 25 = 10 + 15

25 = 25