У першому кошику в 4 рази більше яблук, ніж у другому. Якщо з першого кошика перекласти в другий

18 яблук, тов першому колку стане яблук в 2 рази більше, ніж у другому.Скільки яблук було в другому кошику?ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!! ОЧЕНЬ НУЖНО!​

Ответы на вопрос

Отвечает Пикулев Константин.

Ответ:

Нехай у другому кошику х яблук, тоді у першому 4х яблук.
Складемо і розв'яжемо рівняння

4х-18/х+18=2

4х-18=2х+36

2х=54

х=27

У другому кошику 27 яблук, тоді у першому 27*4=108 яблук

Пошаговое объяснение: