Купили 5 олівців вартість 5,1грн. за штуку і 7 олівців вартістю 5,3грн. за штуку. Знайдіть середню

вартість одного олівця.​

Ответы на вопрос

Отвечает Mambetaliev Adil.

Ответ:

Середне 5.2

Пошаговое объяснение:

5 умножить на 5.1 + 7 умножить на 5.3 :5+7 =

= 25.5+37.1: 12= 62.6:12 = 5.2