Купили 5 олівців вартістю по 2,4 грн. за штуку і 7 олівців вартістю по 3,6 грн. за штуку. Знайти

середню вартість одного олівця​

Ответы на вопрос

Отвечает Логинова Александра.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 5 * 2,4 = 12 (грн) - заплатили за 5 карандашей

2) 7 * 3,6 = 25,2 (грн) - заплатили за 7 карандашей

3) 12 + 25,2 = 37,2 (грн) - заплатили за все карандаши

4) 5 + 7 = 12 (кар) - всего

5) 37,2 : 12 = 3,1 (грн) - средняя стоимость 1 карандаша

Отвечает Чингин Никита.

Ответ: (5*2,4+7*3,6)/(5+7)+=3,1 грн.

Пошаговое объяснение: