|x + 15| = 2 (знайди корінь рівняння)


Ответы на вопрос

Отвечает Байдацький Денис.

ответ:

\displaystyle x_1=-17,x_2=-13

решение:

\displaystyle |x+15|=2\\x+15=2 \rightarrow x=-13\\x+15=-2 \rightarrow x=-17