Срочно!!! Укажіть усі корені рівняння 5( х - 3)( х - 1)=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Сайпиев Шамиль.
5х-15(х-1)=0
5х-15х+15=0
-10х+15=0
-5х=0
х=0, тому що якщо поділити будь-яке число на 0 відповідь буде дорівнювати 0. Поставь лучшим!)
Отвечает Семеряк Марiя.

Ответ:

х¹=1 х²= 3

Пошаговое объяснение:

5(х-3)(х-1)=0

(х-3)×(х-1)=0

х-3=0

х-1=0

х=3

х=1

Рівняння має два розвязки х¹=1 х²= 3