Задача 3 За три дні зорали 240 га поля. За перший день зорали в 2 рази більше, ніж за другий. А за

третійi на 20 га більше, ніж за другий. Скільки гектарів зорали за другий день?​

Ответы на вопрос

Отвечает Созина Виолетта.

Пошаговое объяснение:

За 1 день = 2х га

За 2 день = х га

За 3 день = х + 20 га

Всего = 240 га

2х + х + х + 20 = 240

4х + 20 = 240

4х = 240 - 20

4х = 220

х = 220 : 4

х = 55

За 1 день = (2х) = 2 * 55 = 110 га

За 2 день = (х) = 55 га

За 3 день = (х + 20) = 55 + 20 = 75 га

Ответ: 55 га

Проверка:

110га + 55га + 75га = 240га

Отвечает Бугаева Анна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Н ехай за другий день зорали - х га поля, тоді за перший - 2х га поля, а за третій (х + 20) га. Складемо рівняння:

х + 2х + х + 20 = 240

4х + 20 = 240

4х = 240 - 20

4х = 220

х = 220 : 4

х = 55 га поля  зорали за другий день