В одному магазині техніки планшетів було в три рази більше, ніж у другому. Після того, як у першому

магазині продали 20 планшетів, а в другий привезли ще 14, то планшетів у обох магазинах стало порівну. Скільки планшетів було у першому магазині спочатку? СТРОЧНО ПОТРІБНО ДОПОМОЖІТЬ ДАЮ 30 БАЛІВ ​

Ответы на вопрос

Отвечает Егоров Данил.

Ответ:

51

Пошаговое объяснение:

Нехай х буде кількість планшетів в другому магазині, тоді 3х кількість першого. Побудуємо систему рівнянь:

3х-20=х+14

2х=34

х=17

3*17=51

Нащо писати, що даєш 30 балів, якщо тільки 5

┐( ̄ヘ ̄)┌