СРОЧНО!!!! Знайдіть відстань між точками А(3;-4;2) і В (5;-6;1) та середину відрізка АВ


Ответы на вопрос

Отвечает Солодуха Егор.

Ответ:

R(AB)2 = (Bx-Ax)2 + (By-Ay)2 + (Bz-Az)2 = 2²+2²+1² = 9 R(AB) = √9 = 3 - відстань AB-ВІДПОВІДЬ