Знайти площу та периметр прямокутної ділянки, довжина якоï 80метрів, а ширина удвічі менша.


Ответы на вопрос

Отвечает Башарина Алла.

Ответ:

площа  3200 м²
периметр  240 м

Пошаговое объяснение:

друга сторона 40м

площа 80*40=3200
периметр 80+80+40+40=240

Отвечает Приколист Магомед.
Відповідь:
120м і 3200м²
Покрокове пояснение: 80:2=40 м ширина
Р= 40+80=120м
S= 40×80=3200 м²