У двох діжках було 100 л води. Коли з першої діжки у другу перелили 30 л, то в обох діжках води

стало порівну. Скільки літрів води було в кожній діжці спочатку? 4 клас

Ответы на вопрос

Отвечает Жубанов Темирлан.
1) 100 : 2 = 50 (л)- стало в кожній діжці
2) 50 - 30 = 30 (л)- було в другій діжці
3) 50 + 30 = 80 (л)- було в першій діжці