в олійному цеху на виготовлення олії вітратил 12т5ц соняшникового насіння.маса олії становить 4/5

маси насіння.всю олію розлили у великі бочки,по 2ц кожну.з половини всіх бочок зробили рафіновану олію.скильки бочок олії рафінували? дроби

Ответы на вопрос

Отвечает Настачук Ратмир.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

12т5ц=12500кг

12500/4*5=10000кг

10000/200=50/2=25бочок