Було зібрано 240кг насіння соняшнику.Скільки соняшникової олії можна отримати із зібраного

насіння,якщо маса зерна становить 0,7 маси насіння соняшнику,а маса отриманої олії –0,4 маси зерна?

Ответы на вопрос

Отвечает Рошташ Петя.

Ответ:

1) 240 · 0,7 = 168 (кг) — маса зерна; 2) 168 · 0,4 = 67,2 (кг) — маса олії. Відповідь: 67,2 кг олії можна отримати.