Привіт. Допоможіть будь-ласка!!1.Яка градусна міра кута, якщо суміжний з ним кут дорівнює 120

градусів2. З 20 кг насіння соняшнику можна отримати 3,5 кг олії. скільки олії можна отримати з 400 кг такого насіння ?3. У рівнобедреному трикутнику основа дорівнює 12 см а бічна сторона - 10см. Знайти площу і периметр.

Ответы на вопрос

Отвечает Мануйлов Родион.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Отвечает Ахмад Саид.
1
Сумма смежных углов равна 180гр.Значит второй угол равен 180-120=60гр
2
20кг-3,5кг
400кг-х
х=400*3,5:20=70кг
Ответ 70кг
3
P=12+10*2=12+20=32см
S²=p(p-a)(p-b)(p-c),p=(a+b+c)2
a=12,b=10,c=10
p=32/2=16
S²=16*4*6*6
S=√(16*4*36)=4*2*6=48см²