кіт матроскін зібрав на своему городі 240 кг насіння соняшника. скільки соняшникової олії він зможе

виговити із зібраного насіння якщо маса зерна становить 0.7 маси насіння соняшника, а маса отриманої олії -- 0.4 маси зерна?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ольховий Саша.

240*0.7=168(кг)-маса зерна

168*0.4=67.2(кг)-маса отриманої олії