ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА ДАМ 14 БАЛЛОВ!!!!!!!! кіт Матроскін зібрав у саду 30кг вишень та черешень.

вишень він зібрав 12% від всіх ягід. скільки кілограм Матроскін зібрав черешень?

Ответы на вопрос

Отвечает Пескова Соня.

Ответ:

26,4 кг

Пошаговое объяснение:

Черешен осталось 100-12=88%
всего 30 кг -100%
Черешни -88%
черешни=88*30/100=26,4 кг

Или так:

Всего 30-100%
Вишня-12%
вишня=12*30/100=3,6 кг

Черешня=30-3,6=26,4 кг