Із насіння соняшника одержують 70% олії. Скільки потрібно взяти насіння соняшника, щоб одержати 140

кг соняшникової олії. Даю 15 баллов.

Ответы на вопрос

Отвечает Галушка Никита.

Ответ:

200 кг

Пошаговое объяснение:

1) 140 : 70 = 2

2) 2 × 100 = 200 (кг)

Отвечает Жукова Рина.

Нехай потрібно взяти x кг насіння. Тоді за умовою:

70 \% \,(x)=140\\\dfrac{70}{100}x=70 \cdot 2\\\dfrac{1}{100}x=2\\x= 2 \cdot 100=200

Відповідь: 200 кг.