Є 7 повних бочок олії,7 бочок, наповнених наполовину і 7 порожніх бочок. Як розподілити ці бочки

між трьома автомашинами, щоб на кожній з них було 7 бочок,на всіх автомобілях був однаковий вантаж і олію не довелось переливати з однієї бочки в іншу?

Ответы на вопрос

Отвечает Колосова Юля.
1).7+7+7=21(б.)
2).21:3=7(б.)