12x-8=-18-7x розв'яжіть задачі


Ответы на вопрос

Отвечает Никитина-Дикова Ольга.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

12x-8=-18-7x

Переносим невідомі числа в ліву сторону, а відомі в праву. Коли переносимо на іншу сторону то обов‘язково змінюємо знак на протилежний.

12х+7х=-18+8

21х=-10

х=-10:21

х=-2,1

Отвечает Белая Анастасия.
12х-8=-18-7х
12х+7х=-18+8
19х=-10|:19
х=-10/19
Ответ:-10/19